-->
SELAMAT DATANG KE BLOG SMK SERI TANJONG, MELAKA....SERI HEBAT

JAWATANKUASA KERJA HEM




Ahli  Jawatankuasa Kerja

3.1       JK Lembaga Disiplin Dan Pengawas Sekolah
            Setiausaha                    :           En Zaidi b Ibrahim ( Ketua Guru Disiplin )
            Penolong Setiausaha  :           Pn Shazlin Hani bt Sha’arani  (Pen Ketua Guru Disipli )

            AJK Lembaga Disiplin :
            En Haszairolsham b Hasan ( Aduan & siasatan kes )
            Pn Nurul Fazlina bt Abu Bakar ( Aduan dan siasatan kes )
            Pn Hjh  Nor Haliza bt Muhd Kasim (Kawalan datang lewat dan ponteng perhimpunan MR 
            En Mahkanlal @ Long Kim Beng (Kawalan datang lewat dan ponteng perhimpunan- MR) 
            En Muhamad b Sidek ( Kawalan datang lewat dan ponteng perhimpunan- MR )
            Pn Noranisah bt Khamis ( Kawalan datang lewat dan ponteng perhimpunan- MA) 
            En Mohd Ghani b Bakar ( Kawalan datang lewat dan ponteng perhimpunan- Men)
            Pn Sarahseriwanie bt Mamat (Kawalan datang lewat dan ponteng perhimpunan- MA)
            Cik Hjh Amilliah bt Mohd Yasin (Kawalan datang lewat dan ponteng perhimpunan- PPU )
            En Hammad b Mohamed ( Kekemasan diri murid )
            En Muhamad Haziq b Rozman  ( Kekemasan diri murid )
            En Mohd Zain b Md. Ramli ( Kekemasan diri murid )
            Pn Chin Li Ling ( Buku ADAP dan pas keluar )
            Cik Koh Seok Choo ( Buku ADAP dan pas keluar )
            Pn Noreenmayaeeranna bt Kamarudin ( Rekod dan dokumentasi )
            En Chan Thian Chwee ( Rekod dan dokumentasi )
            Kaunselor  ( Program intervensi )
            Semua Penyelaras Tingkatan

***   Semua guru adalah Guru Disiplin

AJK Pengawas  : 
 En Rissyafreen b Mohd Ramli  ( Ketua Guru Pengawas )
            Pn Balqis bt Mustaffa  ( Penolong Ketua Guru Pengawas )
            Pn Fatimah bt Samsudin  ( Disiplin dan kebajikan pengawas )
            Pn Maijas Anak Basir  ( Disiplin dan kebajikan pengawas )  
            Pn Norsahida bt Rosezalee   ( Latihan dan motivasi ) 
            Cik Noor Shazlin bt Mansor ( Latihan dan motivasi )
            En Mohd Amirudin b Md Nor   ( Sambutan Hari Guru )
            Pn Anisah bt Ismail   ( Sambutan Hari Guru )
            Pn Masita bt Mohamed  ( Sambutan Hari Guru )
            Pn Hjh Norihan bt Bakar ( Perhimpunan )
            Pn Siti Nordiana bt Mohd Maidin  ( Perhimpunan )
            Pn Siti Aisyah bt Md Rasid   ( Bilik Pengawas dan Disiplin )            
            Pn Azliwati bt Rasip  ( Bilik Pengawas dan Disiplin ) 
            Pn Dahlia Udin Niah bt Bahari   ( Jamuan Akhir Ta
            Pn Rossnita bt Sardi  ( Jamuan Akhir Tahun )



3.2       JK Unit Bimbingan Dan Kaunseling (UBK)

            Setiausaha                    :           En Mohd Anuar b Mohd Sidek

            Penolong Setiausaha  :           En Mohamed Aidil Fitri b Mardi

            AJK                                 :           Pn Rosmawati bt Jusoh
           
                                                                       
3.3       Jawatankuasa Pembangunan Sahsiah Dan Kerohanian
            Setiausaha                  :              En Mohd Anuar b Mohd Sidek
            Penolong Setiausaha  :           Cik Noor Zaihan bt Awang
            AJK                             :                En Zaidi b Ibrahim ( Ketua Guru Disiplin )
:      Pn Shazlin Hani bt Sha’arani ( Pen Ketua Guru Disiplin)
   :           Kaunselor
                                                            :           Guru Panitia Pendidikan Islam

                                               
3.4       JK Kantin
            Setiausaha                     :           Pn Hjh Rusnah bt Yaakub
            Penolong Setiausaha  :           Pn Siti Mashithoh bt Muajir
            AJK                                  :           Pn Raihana bt Mohd Rashid
                                                     :           Pn Siti Nor Rashida bt Jani
                                                     :           Cik Romlah bt Awang
                                                     :           Pn Hjh Norsiah bt Lasim
                                                     :           Pn Noor Asiah bt Dolah                                             
       Pn Norhayati bt Shamsudin
                                                :               Pn Mariah bt Jantan


3.5       JK Pendidikan Dan Pencegahan Dadah
            Setiausaha                  :         En Mohamed Aidil Fitri b Mardi
            Penolong Setiausaha  :      Cik Norizah bt Adam             
            AJK                             :           Dr Ibrahim b Jari
                                                :           Pn Nor Riza bt Md Din
                                                :           Pn Marina bt Hashim
                                                :           Pn Halisa bt Bajis
                                                :           Pn Hjh Zaitom bt Jusoh
                                                :           En Mohd Bistammi b Mohamed
                                                :           Pn Syarimah bt Samsudin
                       

3.6       Jawatankuasa Bantuan Murid
            Setiausaha                     :           Pn Yuslina bt Daud (BKP)
            Penolong Setiausaha  :           Pn Kamariah bt Salam ( KWAPM )
            AJK                                  :           Pn Norsahida bt Rosezalee (KWAPM )
:        Pn Noor Azrina bt Jasmi (BKP)
                                                :                 Cik Hjh Jamilah bt Ahmad (BKP)
                                                :                 Pn Ra’isah bt Brahim (BKPU)
                                                :                 Cik Noraidah bt Omar (TAPEM)
:         Pn Rohaya bt Omar (TAPEM)
                                                :                  Pn Zalila bt Mohamad (MAIM)
                                                :                 Pn Siti Nurhanes bt Zailani (MAIM)
                                               
                                               
3.7       JK Kebajikan Dan Skim Takaful Murid
            Setiausaha                  :          Pn Amilia bt Shafie
            Penolong Setiausaha  :       Pn Khartine bt Zainal Abidin
            AJK                             :           Pn Juliana bt Mohamed
                                                :           Pn Rasidah bt Buga
                                                :           Pn Lis Quraisin bt Dolhalit
                                                :           Pn Hjh Rosiah bt Haron
                                                :           En Mohd Yusof b Abdullah ( Takaful Murid & Insuran )                                

                       
3.8       JK SPBT  (Skim Pinjaman Buku Teks)
            Setiausaha                  :          Pn Noor Aishah bt Rahmat
            Penolong Setiausaha  :      Pn Siti Fatimah bt Hashim
            AJK                             :           Pn Hjh Saripah bt Abdullah  (T1)
                                                :           Pn Hjh Norizan bt Yaman  (T2)
                                                :           Pn Hjh Alpah bt Hashim  (T3)
                                                :           Pn Lily Nihaswani bt Ismail  (T4)
                                                :           Pn Che Zaitun bt Abdul Halim  (T5)


3.9       JK 3K (Kebersihan, Kesihatan, Keselamatan)
            Penyelaras 3K                          :           Tn Hj Mohd Suhaimi b Ismail
            Setiausaha 1 (Kebersihan)     :           Pn Suraya Hani bt Sulaiman 
            Setiausaha 2 (Kesihatan)       :           Cik Sharifah Nawirah bt Syed Hassan
            Setiausaha 3 (Keselamatan)  :          Cik Hjh Thahirathul Burriah bt Myden Khater                       
AJK Kebersihan                     :           En Loo Sin Yong ( Penyelaras Program Gotong Royong )
                                                                 :           Pn Tian Chwee Siang
         :           Pn Rohaslinah bt Ghni (Penyelaras Program  Bebas Denggi )
         :           Pn Norshin Yeo bt Abdullah
                                                :           Pn Wan Norsuhada bt Abdul Jalil (Penyelaras Penarafan Kendiri Tandas)
                                               :           Pn Aminatulhuda bt Sulaiman
                                                :           Pn M Susila a/p Murugiah
                                               
            AJK Kesihatan            :         Pn Norihan bt Husain (  Suntikan HPV  )
                                                :           Pn Rosilawati bt Khatib ( Suntikan Tetanus )
                                                :           Pn Sharifah Izza bt Sarif Hussin                                                                    :                                                           Pn Liaw Meng Lai ( Ceramah Kesihatan  )
                                                :           Pn Nurul Husna bt Omar  ( Ceramah Kesihatan )

            AJK Keselamatan   :           En Osman b Johan ( Perabot / Infrastruktur  sekolah )
                                                :           Pn Siti Rohaida bt Ahmad ( Perabot / Infrastruktur sekola )
                                                :           Pn Wan Hanita bt Wan Daud ( Kawad Kebakaran )
                                                :           Tn Hj Abdul Razak b Ismail ( Kawad Kebakaran )
                                                :           Pn Rashidah bt Othman (Pendawaian/Siaraya)
                                                :           Pn Normah bt Zainal (Pendawaian/Siaraya)
                                                :           Pn Norlina bt Saidi   (Aktiviti Murid/Kokurikulum)
    Pn Hjh Rafedah bt Mohd Shaffi (Aktiviti murid/Kokurikulum)
     Pn Azura bt Abd Rahman  (Lalu lintas /Datang Pulang Sekolah)
      Pn Suzana bt Zainudin (Lalu lintas / Datang Pulang Sekolah )
                                                :           En Hishamudin b Haron (Gelanggang / Padang)
                                                :           Pn Norhayati bt Md Hasan (Gelanggang / Padang)
                                                :           Semua guru Bilik-bilik Khas
                                                           
                                                                                   

4.0       JK Data Dan Sistem Pengurusan Sekolah (SPS)
            Setiausaha                     :           Pn Farawati bt Mustaffar       
            Penolong Setiausaha  :           Pn Noor Suhaila bt Yusoff     
AJK
Modul Pengurusan
Murid (MPM)              :           Pn Nurmasturah bt Malek
                                                  :           Pn Nor Riza bt Md Din
                                   
SSDM                         :           Pn Shazlin Hani bt Sha’arani
                                                              Cik Ikha Nadia bt Md Idris     
           
Jadual Kedatangan Murid      :    Semua Guru Tingkatan        
          :    Penyelaras Tingkatan           
          :     Penolong Penyelaras Tingkatan

e-Kehadiran                            :    Semua Guru Tingkatan        
       :    Penyelaras Tingkatan           
       :     Penolong Penyelaras Tingkatan

                                                                                                           
4.1       JK Penyelaras Tingkatan     :           Semua Penyelaras Tingkatan
            Dan Pendaftaran Murid
 

0 comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.